Vizītkartes, vai tās nav novecojušas?

Viņi saka, ka jūs nekad nesaņemat otro iespēju, lai radītu pirmo iespaidu, un tas nekur neatbilst patiesāk kā tīkla pasaulē. Vizītkartes pastāv jau gadsimtiem ilgi – patiesībā pazemīgā 85 mm x 55 mm karšu taisnstūra pirmsākumi meklējami 15. gadsimtā, kur augstākā klase tās izmantotu kā vizītkartes, lai paziņotu par nodomu tikties ar citu personu. Pirms ielu numuru pastāvēšanas 17. gadsimtā Londonā nāca “Tirdzniecības kartes” – mazas kartes, kas informēja cilvēkus par uzņēmējdarbības vietu un piedāvātajiem pakalpojumiem – ja tāds tika parakstīts, tas tika uzskatīts par juridiski saistošu.

Apskatīsim, kāpēc jūsu uzņēmumam ir nepieciešama vizītkarte.

Funkcionālība
Nekļūdies; vizītkarte ir viens no vissvarīgākajiem mārketinga rīkiem, kas var būt biznesa rīcībā, un cilvēki sagaida, ka jums tāds būs.

Tas ir ļoti personisks mārketinga veids un dara tieši to, kas jums nepieciešams. Vizītkarte ir ļoti personisks mārketinga veids, un tā dara tieši to, kas jums nepieciešams. Vizītkartes kalpo galvenajam jūsu uzņēmuma mārketinga mērķim un galvenās kontaktinformācijas nodošanai klienta rokās … viss dažu sekunžu laikā.

Vizītkartes vērtībai ir būtiska tās pārnesamība. Lai kur jūs dotos – viņi dodas, padarot tos ērti paņemamus līdzi, ja jūsu darbs ir saistīts ar ceļošanu, vai arī jūs bieži apmeklējat izstādes un sanāksmes. Laba vizītkarte rada profesionālisma, uzticamības un lojalitātes tēlu – tas viss tiek augstu novērtēts potenciālā klienta kritēriju sarakstā, pieņemot lēmumu.

Izmkasas efektīva
Pazemīgā vizītkarte noteikti ir zemu izmaksu un lielu ieguvumu mārketinga stratēģija, un, veicot meklēšanu, tā būtu stingri jāuzstāda savā glabātavā. Mēs izstrādājam izcilas, labas kvalitātes, profesionālas vizītkartes par pieņemamām cenām.

Zīmolu pārstāvji
Vizītkartes var palīdzēt jums izveidot savu zīmolu, kas savukārt padara jūsu biznesu atpazīstamāku. Galvenā informācija, kas jums jāiekļauj vizītkartē – jūsu vārds, logotips, tagu līnija, kontaktinformācija un sociālo mediju ikonas -, kas iestatīta pret jūsu izvēlēto dizainu, var radīt jūsu uzņēmuma identitāti un stiprināt jūsu zīmolu ar visiem, kas to redz.

Vizītkartes dizaina izveidošana no tukša audekla dod unikālu iespēju padarīt to neaizmirstamu, uzlikt sava uzņēmuma zīmoga zīmogu, un, ja jūs to pareizi saprotat, varat patiešām sazināties ar savu mērķauditoriju.

Vadošie ģeneratori
Pacelieties rokas, ja tas noticis ar jums: jūs satiekat kādu, apmainās ar patīkamām lietām, tad dodaties prom un nekavējoties aizmirstat, kā viņu sauc un ko viņi dara.

Vizītkarte var radīt iespēju no nekā. Šī iespēja var būt lieliska biznesa partnerība, jauns vadītājs vai jēgpilna kontakta nodibināšana. Sarunājoties ar potenciālo klientu, jūs varat iepazīstināt ar to, ko darāt jūs vai jūsu uzņēmums, un ātri un efektīvi nodot kontaktinformāciju. Nevajag rāpties pēc pildspalvas, tikai īsu (bet produktīvu) mijiedarbību.

Pati laba tīkla definīcija ir jēgpilnu savienojumu veidošana, un mūsdienu sociālo mediju un viedtālruņu augsto tehnoloģiju pasaulē nevar aizstāt vizītkartes sniegto personisko pieskārienu.

Un to cilvēki atcerēsies.

Tagged: Tags

Author: Māris

Digitālā pasaule var būt tik aizraujoša, un interesanta, tā nepārtraukti attīstās, un nekas nestāv uz vietas. Dažiem šīs izmaiņas liek justies neomulīgi, bet man tas ļoti patīk. Green Zebru izveidoju, lai būtu iespēja apspriest digitālos jaunus ar citiem entuazistiem. Māris.